KOSOVA Hackers

Si te ndreqni msn nese nuk ju funksionon

View previous topic View next topic Go down

Si te ndreqni msn nese nuk ju funksionon

Post  MrProgramers on Sat Apr 10, 2010 8:31 pm

vazhdojm:

1.me te djathten ne msn
2.properties
3.compatibility
4.run this program as compatibility mode for:
windows 200
5.ok

n'qoftse nuk ju funksionon perseri shikoni dhe rregulloni oren,daten ne kompjuter sepse mund te jetë nje nga shkaktaret


TuToRiAl By:Diti
avatar
MrProgramers

Posts : 66
Join date : 2010-04-10

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum