KOSOVA Hackers

counter strike KPS

Go down

counter strike KPS

Post  MrProgramers on Sat Apr 10, 2010 8:48 pm

Kjo loje eshte mundesuar nga hajrullah makolli(moderator)
eshte counter strike online mund te downloadoni ne faqen gaming-hack.info ose linku (http://www.gaming4kosova.0fees.net/index.html) (ka dhe lojra te tjera)


By:diti


Last edited by MrProgramers on Sun Apr 11, 2010 11:24 am; edited 2 times in total
avatar
MrProgramers

Posts : 66
Join date : 2010-04-10

View user profile

Back to top Go down

si te download-oni hack

Post  MrProgramers on Sun Apr 11, 2010 9:46 am

thjesh hyni ne kete link the donload-oni:


http://www.gaming4kosova.0fees.net/cs-cheats.html


note:duhet te kesh antivirus sepse ndonje prej hackave mund te kitë virus


By:diti
avatar
MrProgramers

Posts : 66
Join date : 2010-04-10

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum