KOSOVA Hackers

TRICK ME NOTEPAD

Go down

TRICK ME NOTEPAD

Post  n1k1 on Sat Apr 10, 2010 5:50 pm

SOD TO TJU TREGOJ NJE TRICK ME NOTEPAD

1.HAPNI NOTEPADIN
2.ME SHKRONJA TE MEDHA SHKRUANI PSH : EMRI.LOG
3.SHKONI FILE (SAVE AS) DHE E RUANI NOTEPADIN KU DESHIRONI ME EMRI.LOG
4.DHE KUR TA HAPNI GJDO MINUT NDROHET ORA SEKONDI EDHE MINUTI
5.ATY DEL EDHE DATA DITA ORA
TuTtO by E.Sh
avatar
n1k1
Admin

Posts : 78
Join date : 2010-04-10
Location : N;WebFaqe

View user profile http://kosovahackers.getgoo.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum