KOSOVA Hackers

Gjej Passin e Administratorit apo te cilitdo user tjeter ne kompjuterin lokal

Go down

Gjej Passin e Administratorit apo te cilitdo user tjeter ne kompjuterin lokal

Post  n1k1 on Mon Apr 12, 2010 5:34 pm

IGjej Passin e Administratorit apo te cilitdo user tjeter ne kompjuterin lokal


Percilli komandat:
1. Start
2. Run
3. CMD
4. net user administrator /random
Dhe Ne ekran shfaqet
Password for administrator is: %AQJp5I-
pra ky me te zeze eshte passwordi i kerkuar i encryptum keshtu si eshte e shenon aty ku kerkohet nuk ke nevoj me decryptu hiq

nese te duhet passi i ndonje useri tjeter atehere vetem ne vend te administratorit e shenon emrin e userit te kerkuar

suksese

ps: edhe ni sen masi qe llogiratni ne pc me ket pass te enryptum KUJDES duhesh me ja ndrru passin menjeher sepse perndryshe kompjuteri e regjistron si pass te ri qet passin e encryptum
avatar
n1k1
Admin

Posts : 78
Join date : 2010-04-10
Location : N;WebFaqe

View user profile http://kosovahackers.getgoo.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum